logo
دانلود پلاگین دیجیتال فیلم تولز Digital Film Tools Light 4.0V5

‌‎Digital Film Tools Light 4.0V5 دانلود دیجیتال فیلم تولز ( پلاگین افزودن جلوه های نوری به عکس برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط شرکت Digital Film Tools به بازار ارایه شده است . با استفاده از این پلاگین شما این توانایی را خواهید داشت تا افکت های نورپردازی ویژه ایی را بر روی تصاویر خود اضافه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین مپ تری دی جنراتور Map 3d Generator GEO Photoshop Plugin

‌‎Map 3d Generator GEO Photoshop Plugin دانلود رایگان مپ تری دی جنراتور ( پلاگین فتوشاپ ساخت نقشه جغرافیایی سه بعدی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . شما با افزودن این پلاگین به فتوشاپ خود می توانید نقشه های جغرافیایی رو به سه بعدی تبدیل کنید و میتوانید به نقشه های خود وزش باد و بارش باران را هم بیفزایید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین آلین اسکین بلو آپ Alien Skin Blow Up v3.1.0.128

‌‎Alien Skin Blow Up v3.1.0.128 x64 دانلود رایگان آلین اسکین بلو آپ ( پلاگین بزرگنمایی تصاویر در فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین فتوشاپ توسط شرکت Alien Skin Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این پلاگین فتوشاپ شما این توانایی را خواهید داشت تا بدون افت کیفیت تصاویر خود آنها را بزرگنمایی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین آلین اسکین بلو آپ Alien Skin Blow Up v3.0.0.712

‌‎Alien Skin Blow Up v3.0.0.712 دانلود رایگان آلین اسکین بلو آپ ( پلاگین بزرگنمایی تصاویر در فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین فتوشاپ توسط شرکت Alien Skin Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این پلاگین فتوشاپ شما این توانایی را خواهید داشت تا بدون افت کیفیت تصاویر خود آنها را بزرگنمایی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتو دونات PhotoDonut Pro v1.2.10901

‌‎PhotoDonut Pro v1.2.10901 دانلود فتو دونات ( نرم افزار تبدیل عکس به سبک های مختلف نقاشی ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Xycod به بازار ارایه شده است . با استفاده از PhotoDonut شما این توانایی را خواهید داشت تا تصاویر دیجیتال خود را به هر یک از سبک های مختلف نقاشی تبدیل کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایمیج نامیک Imagenomic Portraiture Plugin 3 Build 3027

‌‎Imagenomic Portraiture Plugin 3 Build 3027 دانلود رایگان پلاگین ایمیج نامیک ( مجموعه پلاگین های روتوش تصاویر برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با کمک این پلاگین که ساخت شرکت Imagenomic LLC می باشد شما قادر خواهید بود تا تمامی تصاویر خود را در فتوشاپ به صورت حرفه ایی و بودن تغییر در بافت اصلی آنها را رتوش نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ دی آر اف فکتوری AKVIS HDRFactory v5.5.812.14260

‌‎AKVIS HDRFactory v5.5.812.14260 دانلود اچ دی آر اف فکتوری ( نرم افزار ساخت تصاویر HDR ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت نرم افزاری AKVIS به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما توانایی خلق تصاویری با کیفیت واقعی و حتی کیفیتی بیشتر از واقعیت را دارا می باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین آلین اسکین اسنپ آرت Alien Skin Snap Art v4.1.0.136 Revision 34641

‌‎Alien Skin Snap Art v4.1.0.136 Revision 34641 دانلود رایگان آلین اسکین اسنپ آرت ( پلاگین فیلترگذاری روی عکس ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با کمک این پلاگین میتوانید به سادگی و در یک مرحله از عکس های خود تصاویر هنری زیبایی و بسیار جالب در سبک های هنری مختلف مانند : قلم و جوهر ، طراحی با مداد ، نقاشی رنگ روغن و ... بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایمیج نامیک پرتریچر Imagenomic Portraiture Plugin 3 Build 3027

‌‎Imagenomic Portraiture Plugin 3 Build 3027 دانلود ایمیج نامیک پرتریچر ( پلاگین روتوش حرفه ایی عکس در فتوشاپ ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . پلاگین Imagenomic Portraiture یکی از بهترین ها در نوع خودش است که بسیاری از کاربران فتوشاپ برای رتوش کردن تصاویر خود از آن استفاده می کنند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انیمیتد واتر رفلکشن Animated Water Reflection v2.6

‌‎Animated Water Reflection v2.6 دانلود انیمیتد واتر رفلکشن(نرم افزار انعکاس عکس در امواج)پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی MadJik به بازار ارایه شده است.شما با استفاده از این پلاگین گرافیکی بسیار جالب و کاربردی که قابلیت های ویژه ای دارد می توانید تصاویر خود در امواج منعکس سازید.

ادامه مطلب ...