logo
دانلود نرم افزار لن مسنجر LAN Messenger v1.2.35

‌‎LAN Messenger v1.2.35 دانلود نرم افزار لن مسنجر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . LAN Messenger نرم افزار ساخت شرکت Hitmaneidos است . یک نرم افزار بسیار سبک جهت پیغام رسانی از طریق شبکه و بدون نیاز به هیچ گونه سرور است . ارتباط و پشتیبانی، انتقال فایل، آگاه ساختن از طریق آلارم، از جمله ویژگی های این نرم افزار مفید می باشد

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام برای مک Grids for Instagram v4.8 MacOSX

‌‎Grids for Instagram v4.8 MacOSX دانلود اینستاگرام برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این برنامه میتوانید اپلیکیشن محبوب اینستاگرام را در یک محیط زیبا روی کامپیوترهای شخصی خود با سیستم عامل مک تجربه کنید.این برنامه قابلیت های اینستاگرام نسخه گوشی های همراه از جمله لایک،نظر،دنبال کردن و ... را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود لاین برای ویندوز LINE v5.6.0.1621 for Windows

‌‎LINE v5.6.0.1621 for Windows دانلود نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است.با استفاده از این نرم افزار مسنجر می توانید در هر جای دنیا که هستید هم چنان با دوستان و خانواده ی خود در تماس باشید. این نرم افزار دارای بیش از 250 شکلک و استیکر جالب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک One Chat Pro v4.1 MacOSX

‌‎One Chat Pro v4.1 MacOSX دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار One Chat یک برنامه بسیار کاربردی برای کسانی است که میخواهند همزمان تمام اپلیکیشن های مسنجر را یکجا داشته باشند.این برنامه دارای نوتیفیکیشن های جداگانه برای هرکدام از مسنجرهای درون خود مثل تلگرام، واتس آپ و ... است.

ادامه مطلب ...

دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

تاریخ :   1396/12/17 دسته بندی : چت و مسنجر
دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

‌‎Skype v8.15.0.4 دانلود اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط شرکت Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .نرم افزار قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز LINE v5.5.2.1589 for Windows

‌‎LINE v5.5.2.1589 for Windows دانلود نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است.با استفاده از این نرم افزار مسنجر می توانید در هر جای دنیا که هستید هم چنان با دوستان و خانواده ی خود در تماس باشید. این نرم افزار دارای بیش از 250 شکلک و استیکر جالب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX

‌‎One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.One Chat All in one Messengerدر نوع خود نمونه است و دارای امکانات ویژه ایی هست و هر آنچه که می خواهید را انجام می دهد.و امکان فعال سازی اعلان ها در دسکتاپ را در دسترس قرار داده است.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای مک Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX

‌‎Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX دانلود واتس آپ برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای مک Telegram v3.7.2 MacOSX

‌‎Telegram v3.7.2 MacOSX دانلود تلگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل مک تولید و عرضه شده است. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای ویندوز WhatsApp v0.2.8082 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.8082 for Windows x86x64 دانلود واتس آپ برای ویندوز به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...