logo
دانلود نرم افزار شناسایی، نصب و به روزرسانی درایورهای سخت افزاری Snappy Driver Installer R1800 Full PLUS Online

‌‎Snappy Driver Installer R1800 Full PLUS Online دانلود نرم افزار شناسایی، نصب و به روزرسانی درایورهای سخت افزاری پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Snappy Driver Installer 1.18.014 R1800 اسنپی درایور به شما این امکان را می دهد که درایورهای انواع سخت افزارها را در نهایت سادگی نصب کنید !

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی تونز iTunes v12.7.3

‌‎iTunes v12.7.3 آی تونز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار iTunes توسط کمپانی Apple Inc ساخته شده است . آی تونز نرم افزاری است که واسط بین آیفون و آیپد شما و کمپانی Apple می باشد . با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی به امکاناتی که اپل در اختیار می گذارد دسترسی دارید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز oMega Commander v2.3.14.4267

‌‎oMega Commander v2.3.14.4267 دانلود نرم افزار مدیریت فایل برای ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. از امکانات این فایل منیجر قابلیت شخصی سازی برای هر کاربر و باز کردن هر فایل یا پوشه در تب های جداگانه با اسم و مشخصات آن ها، ایجاد کلید میانبر برای دسترسی سریع تر و رنگ بندی انواع فرمت ها و پوشه ها نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تست انواع برد های الکتریکی ProbeMaster v11.0.87

‌‎ProbeMaster v11.0.87دانلود نرم افزار تست انواع برد های الکتریکی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار می توان تمامی خطا های موجود بر روی برد های مدار چاپی را شناسایی و برطرف نمود و به علاوه فایل های گربر و سایر داده های CAM را نیز ویرایش نمود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده CPUBalance Pro v1.0.0.56

‌‎CPUBalance Pro v1.0.0.56 دانلوددانلود نرم افزار مدیریت برنامه های در حال اجرا در پردازنده ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .CPUBalance یک ابزار سبک است که از تکنولوژی کمپانی ProBalance برای نظارت بر فرآیندهای در حال اجرا در CPU و پیشگیری از اجرای فرآیندهایی که باعث درگیر شدن دائم CPU می شوند، استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0

‌‎Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0 دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این ابزار قادر به بازیابی مواردی همچون جداول، کوئری ها، ایندکسها، روابط و … می باشد.تمامی مراحل اسکن و تعمیر فایلها در این نرم افزار به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر انجام میشود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت فایل نصبی سایلنت Silent Install Builder v5.0.4 Portable

‌‎ Silent Install Builder v5.0.4 Portable دانلود نرم افزار ساخت فایل نصبی سایلنت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.توسط این نرم افزار کاربردی شما می توانید با ساخت یک پکیج کامل از انواع برنامه‌ها و بازی‌های مورد نیاز خود، همه‌ی آن ها را با یک کلیک نصب کنید.با این برنامه می توانید به میزان قابل توجهی در زمان ، هنگام نصب برنامه ها صرفه جویی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت برچسب بارکد برای انواع نوار های مغناطیسی Tape Label Studio v2.1.0.2842

‌‎Tape Label Studio دانلود نرم افزار ساخت برچسب بارکد برای انواع نوار های مغناطیسی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.برنامه جذاب و جالب و خوب حاضر از تمامی مدل های LTO، پاک کننده های کارتریج و همچنین WORM پشتیبانی می کند و همچنین تو می توانید انواع نمونه ها جهت ساخت لیبل، رنگ و همچنین سبک های حاشیه را بنا بر سلیقه خود بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز Xplorer2 Ultimate v3.5.0 PLUS v4.0.0

‌‎Xplorer2 Ultimate v3.5.0 x86 PLUS v4.0.0 x64 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی را شرکت ZABKAT تولید و عرضه کرده است.Xplorer2 می تواند فولدر ها و فایل ها را بوک مارک کند و به آنها برای باز کردن سریعترشان یک کلمه ی کلیدی نیز اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت برنامه های تلفن همراه برای نشریات Mag2GO v2.0.14483

‌‎Mag2GO v2.0.14483 دانلود نرم افزار ساخت برنامه های تلفن همراه برای نشریات در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.شما می توانید فایل های پی دی اف مربوط به نشریات، مقالات و مجلات خود را به صورت اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و ios تولید کرده و منتشر کنید.

ادامه مطلب ...