logo
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن ایی ام ادیتور EmEditor Professional v18.0.6

‌‎EmEditor Professional v18.0.6 x86/x64 دانلود ویرایشگر متن ایی ام ادیتور در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی EmuraSoft Inc به بازار ارائه‌شده است. EmEditor یک نرم‌افزار ویرایشگر متن هست که دارای امکانات متعدد و یک ویرایشگر بسیار حرفه‌ای و انواع ابزارهای ویرایشی و نگارشی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز TweakBit PCSuite v10.0.13

‌‎TweakBit PCSuite v10.0.13 دانلود نرم افزار بهینه ساز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . از کامل ترین نرم افزارهایی است که در زمینه بهینه سازی سیستم می توان از آن استفاده کرد. این برنامه که به یک بسته نرم افزاری شبیه ساز است توانایی های مختلفی برای بهینه سازی، پاکسازی و افزایش سرعت عملکرد سیستم را نیز دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر نام فایل و پوشه Rename Expert v5.17.2

‌‎Rename Expert v5.17.2 دانلود نرم افزار تغییر نام فایل و پوشه ، بصورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Gillmeister Software به بازار ارایه شده است. نرم افزار Rename Expert یکی از محبوب ترین برنامه ها جهت تغییر نام فایل ها و پوشه ها می باشد و مزیت آن سادگی در استفاده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه TheJournal v8.0.0.1287

‌‎TheJournal v8.0.0.1287 نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد را در آن به ثبت برسانید که می تواند مناسب علاقمندان نویسندگی باشد.نرم افزار TheJournal توسط David Michael ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها و پوشه ها Q-Dir v7.05 x86x64

‌‎Q-Dir v7.05 x86x64 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها و پوشه ها پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار برای کار کردن سریع تر و راحت تر با فایل ها و پوشه ها می باشد.این برنامه با نسخه های ویندوز سازگار بوده و از زبان های مختلف هم پشتیبانی می کند.برنامه قابلیت نصب بر روی حافظه های جانبی و فلش را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی وی پاور تولز jv16 PowerTools 2017 v4.2.0.1845

‌‎jv16 PowerTools 2017 v4.2.0.1845 دانلود جی وی پاور تولز ( مجموعه ابزارهایی جهت بهینه سازی ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Macecraft Software به بازار ارایه شده است .این برنامه باعث پاک سازی و ریجستری فایل های ضاعد میشود که این عمل باعث افزایش سرعت و بازیابی بهتر سیستم می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دایرکتوری لیست Directory List and Print Pro v3.51

‌‎Directory List and Print Pro v3.51 دایرکتوری لیست (نرم افزار لیست کردن و فهرست بندی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار ابزاری برای ویندوز است و امکان فهرست گذاری و چاپ محتویات هر دایرکتوری را به ساده ترین حالت می دهد همچنین توانایی فرمت، فیلتر، ذخیره به فرمت های مختلف فایل ها را داراست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم  Advanced SystemCare Pro v11.5.0.239 PLUS Ultimate v11.1.0.72

‌‎Advanced SystemCare Pro v11.5.0.239 PLUS Ultimate v11.1.0.72 دانلود نرم افزار بهینه سازی سیستم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Advanced SystemCare منحصر به فردترین نرم افزار تعمیر، حفاظت و بهینه سازی کامپیوتر تنها با یک کلیک محصول شرکت IObit می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوپر رم SuperRam v7.5.28.2018

‌‎SuperRam v7.5.28.2018 دانلود رایگان سوپر رم ( نرم افزار بهینه ساز حافظه ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی از پرکارآمد ترین و قدرتمند ترین برنامه های رم کامپیوتر ، این برنامه است. از دیگر کاربرد های این برنامه عبارتند از بهینه سازی ، رفع عیوب و افزایش سرعت رم و... می باشد. این نرم افزار توسط شرکت pgware به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف ReplaceMagic Ultimate v4.5.0

‌‎ReplaceMagic Ultimate v4.5.0 دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Webtime Corporation کار تولید و عرضه این نرم افزار را بر عهده دارد مناسب افرادی است که با حجم زیادی از متن در کار خود سروکار دارند و به سهل شدن کارشان کمک میکند.

ادامه مطلب ...