logo
دانلود نرم افزار سوپر رم SuperRam v7.5.28.2018

‌‎SuperRam v7.5.28.2018 دانلود رایگان سوپر رم ( نرم افزار بهینه ساز حافظه ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی از پرکارآمد ترین و قدرتمند ترین برنامه های رم کامپیوتر ، این برنامه است. از دیگر کاربرد های این برنامه عبارتند از بهینه سازی ، رفع عیوب و افزایش سرعت رم و... می باشد. این نرم افزار توسط شرکت pgware به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف ReplaceMagic Ultimate v4.5.0

‌‎ReplaceMagic Ultimate v4.5.0 دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Webtime Corporation کار تولید و عرضه این نرم افزار را بر عهده دارد مناسب افرادی است که با حجم زیادی از متن در کار خود سروکار دارند و به سهل شدن کارشان کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز EF Commander v18.07

‌‎EF Commander v18.07 نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که از قویترین و در عین سادگی یک نرم افزار حرفه ای با قابلیت های فراوان برای مدیریت فایل های درون رایانه های شخصی می باشد. نرم افزار EF Commander توسط شرکت نرم افزاری efsoftware ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165

‌‎Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165 دانلود آنتی ویروس آویرا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این آنتی ویروس امنیت سیستم شما تامین می شود .آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می باشد.این آنتی ویروس قدرتمند توسط شرکت معروف و پر آوازه Avira تولید شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها Total Commander v9.20 Final

‌‎Total Commander v9.20 Final دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است که یک نرم افزار بسیار قوی در دسته بندی, و مدیریت فایل ها میباشد این نرم افزار فایل های شما ر به صورت خیلی مرتب و تمیز دسته بندی کرده و باعث میشود که فایل های خود را گم نکرده و تنها با سرچ کردن یک کلمه از نام فایل مورد نظر,فایل مربوطه را پیدا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه TheJournal

‌‎TheJournal نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید وقایع و اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد را در آن به ثبت برسانید که می تواند مناسب علاقمندان نویسندگی باشد. نرم افزار TheJournal توسط David Michael ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی Kyno v1.4.2.218

‌‎Kyno v1.4.2.218 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از کمپانی Lesspain Software به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به مدیریت و همین طور سازماندهی فایل های ویویی در رسانه های ذخیره سازی مختلف پرداخت که با دارا بودن امکانات مختلف محیط آن ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی FULL DISKfighter v1.5.2

‌‎FULL DISKfighter v1.5.2 نرم افزار شناسایی و پاکسازی سیستم از فایل های تکراری و اضافی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجم زیادی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود. نرم افزار FULL DISKfighter توسط شرکت نرم افزاری SPAMfighter ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی کلینر CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495

‌‎CCleaner Free Professional BusinessTechnician v5.42.6495 سی کلینر (بهترین نرم افزار حذف فایل‌های اضافی ویندوز) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار CCleaner توسط شرکت نرم افزاری Piriform Ltd ارایه شده است. این نرم افزار برای حذف فایل های اضافی که حجمی از فضای دیسک را اشغال کرده به کار می رود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایل ویوور File Viewer v9.4 PLUS File Viewer Express v3.6

‌‎File Viewer v9.4 PLUS File Viewer Express v3.6 دانلود فایل ویوور ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه یک نرم افزار همه کاره برای مدیریت فایل های موجود در سیستم است که از قابلیتهای آن می توان به مشاهده فایل های چندرسانه ای و ویدیویی بصورت آنلاین اشاره کرد .

ادامه مطلب ...