logo
دانلود نرم افزار دایرکتوری لیست Directory List and Print Pro v3.45

‌‎Directory List and Print Pro v3.45 دایرکتوری لیست (نرم افزار لیست کردن و فهرست بندی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار ابزاری برای ویندوز است و امکان فهرست گذاری و چاپ محتویات هر دایرکتوری را به ساده ترین شکل ممکن می کند همچنین می تواند فرمت، فیلتر، ذخیره به فرمت های مختلف فایل ها را انجام دهد.

ادامه مطلب ...

YUMI v2.0.5.5

تاریخ :   1397/3/17 دسته بندی : ابزار USB
YUMI v2.0.5.5

‌‎YUMI v2.0.5.5 دانلود یامی (نرم افزار بوت و نصب سیستم عامل از طریق USB) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Pen Drive Linux به بازار رایه شده است. این نرم افزار قدرتمند به شما این امکان را ارایه می دهد تا به وسیله آن بتوانید تا از طریق USB و بوتیبل کردن آن اقدام به نصب سیستم عامل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود کتابخانه های صوتی و تصویری برای کار کردن با داده های چند رسانه ای ffmpeg

‌‎ffmpeg دانلود کتابخانه های صوتی و تصویری برای کار کردن با داده های چند رسانه ای در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.FFMPEG یک ابزار خط فرمان است که برای تبدیل فرمت ها و codec های ویدئویی به یکدیگر به کار می رود ، همچنین این ابزار میتواند داده های چند رسانه ای را از کارت های تلوزیون و همچنین Real-time دریافت و انکود کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی انواع فایل های پاک شده BladeProfessional

‌‎BladeProfessional دانلود نرم افزار بازیابی انواع فایل های پاک شده در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.Blade نرم افزاری با ویژگی های منحصر به فرد برای بازگردانی فایل است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم GeoExpress

‌‎GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید Google.Android.Studio

‌‎Google.Android.Studio دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توکار بودن Google Cloud Platform و GitHub در این برنامه به بسیاری از برنامه نویس ها در حفظ وقت خود کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است چون گوگل ایران را تحریم کرده است، برای آی پی های ایرانی دانلود این برنامه از سایت گوگل امکان پذیر نیست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم LizardTech.GeoExpress

‌‎LizardTech.GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بلعکس Print2CAD

‌‎Print2CAD دانلود تبدیل انواع فایل ها به فایل CAD در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.نرم افزار دارای رابط کاربری ساده برای تبدیل ساده و سریع فایل ها می باشد.این نرم افزار کاملا مستقل عمل می کند و این بدین معنی است که برای استفاده از آن به هیچ گونه نرم افزار طراحی مهندسی نیاز نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته R-Studio

‌‎R-Studio دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از سیستم ها ی فایل FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS, NTFS5 برای بازیابی پشتیبانی می نماید و همچنین با نسخه های 7، 8/8.1 و 10 ویندوز سازگاری دارد. این نرم افزار دارای مدل بازسازی پیشرفته می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود کامل ترین مجموعه درایور های سخت افزاری با امکان نصب به صورت آفلاین MCS.Drivers.Disk.v18.01.24.1417

‌‎MCS.Drivers.Disk دانلود کامل ترین مجموعه درایور های سخت افزاری با امکان نصب به صورت آفلاین پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.MCS Drivers Disk با داشتن کامل ترین و جدیدترین درایورها، به شما این امکان را می دهد تا بدون پیمودن راه های طولانی برای به روز رسانی درایورهای سخت افزاری خود،سریع آنها را آپدیت کنید.

ادامه مطلب ...