logo
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مشاهده و استخراخ اطلاعات فایل های صوتی و ویدئویی MediaInfo v18.05

‌‎MediaInfo v18.05 دانلود نرم افزار مشاهده و استخراخ اطلاعات فایل های صوتی و ویدئویی ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MediaInfo به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار و امکانات مناسب و کاربردی که در اختیارتان می گذارد می توانید اقدام به استخراج و مشاهده اطلاعات فایل ها نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک  Advanced Codecs 8.8.0  Standard Codecs 6.2.0

‌‎Advanced Codecs 8.8.0 Standard Codecs 6.2.0 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تعمیر کدک های صوتی و تصویری K-Lite Codec Tweak Tool 6.2.7

‌‎K-Lite Codec Tweak Tool 6.2.7 دانلود نرم افزار تعمیر کدک های صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بصورت تخصصی جهت تعمیر مشکلات موجود در کدک های صوتی و تصویری عرضه شده و می تواند سریعا مشکلات موجود در کدک های نصب شده در ویندوز را شناسایی و تعمیر کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک   ADVANCED Codecs v8.8.0

‌‎ADVANCED Codecs v8.8.0 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری GOM Player v2.3.24 Build 5282

‌‎GOM Player v2.3.24 Build 5282 دانلود گام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Gretech به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار ساده و سبک برای پخش فایل های صوتی و تصویری برای تمامی کاربران با همه سطح به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود کامل ترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری K-Lite Mega Codec Pack v13.7.5 x86x64

‌‎K-Lite Mega Codec Pack v13.7.5 x86x64 دانلود کی لایت مگا کدک پک ( کاملترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارایه شده است . برنامه ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیرهای ویندوزتان نصب میشود تا اکثر فرمت های تصویری را در ویندوزتان پشتیبانی کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کی لایت مگا کدک پک K-Lite Mega Codec Pack v13.6.5

‌‎K-Lite Mega Codec Pack v13.6.5 x86x64 دانلود کی لایت مگا کدک پک ( کامل‌ترین نرم‌افزار پخش فایل‌های صوتی و تصویری ) به‌ صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . برنامه‌ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیر های ویندوزتان نصب می‌شود تا اکثر فرمت‌های تصویری را ویندوزتان پشتیبانی کند. این نرم‌افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارائه‌شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گام پلیر GOM Player v2.3.21 Build 5278

‌‎GOM Player v2.3.21 Build 5278 دانلود گام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Gretech به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار ساده و سبک برای پخش فایل های صوتی و تصویری برای تمامی کاربران با همه سطح به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کی لایت مگا کدک پک K-Lite Mega Codec Pack v13.6.0

‌‎K-Lite Mega Codec Pack v13.6.0 دانلود کی لایت مگا کدک پک (کامل‌ترین نرم‌افزار پخش فایل‌های صوتی و تصویری) به‌صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. برنامه‌ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیر های ویندوزتان نصب می‌شود تا اکثر فرمت‌های تصویری را ویندوزتان پشتیبانی کند. این نرم‌افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارائه‌شده است.

ادامه مطلب ...