logo
دانلود نرم افزار سی سی سی پی    CCCP (Combined Community Codec Pack) 2015-10-18 Final

‌‎CCCP (Combined Community Codec Pack) 2015-10-18 Final دانلود سی سی سی پی ( مجموعه کدک ویدیویی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . فایلهایی هستند  که با نصب بر روی ویندوز با اجرا کردن نرم افزارهای پخش کننده ویدیویی به طور خودکار اجرا شده و فیلم مورد نظر را در محیط همان نرم افزار به نمایش می گذارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک     -    ADVANCED Codecs 6.3.5 for Windows 7/8/10

‌‎ADVANCED Codecs 6.3.5 for Windows 7/8/10 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زوم پلیر مکس Zoom Player MAX 12.5

‌‎Zoom Player MAX 12.5 زوم پلیر مکس ( نرم افزار پخش فایل های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی InMatrix به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای خواندن فیلم های CD و DVD است . این نرم افزار فیلم های موجود بروی دیسک سخت را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های مولتی مدیا  -   Real Alternative 2.0.2

‌‎Real Alternative 2.0.2 دانلود نرم افزار پخش فایل های مولتی مدیا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزاری کاربردی که به کمک آن میتوانید بدون آنکه RealPlayer را روی کامپیوترتان نصب کرده باشید بتوانید فرمتهای مخصوص این برنامه را با مدیا پلیرها پخش کنید . این نرم افزار یک ابزار کاربردی برای هر سیستم می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویری    -  QuickTime alternative

‌‎QuickTime alternative دانلود نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویری را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی QuickTime Alternative به بازار ارایه شده است . نرم افزار قدرتمند QuickTime Alternative این امکان را به شما می دهد که فیلم های QuickTime (با فرمت .mov ) را پخش نمایید .

ادامه مطلب ...