logo
دانلود نرم افزار مدیا پلیر کدک پک Media Player Codec Pack 4.4.1

‌‎Media Player Codec Pack 4.4.1 مدیا پلیر کدک پک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است .نام یکی از کدک های محبوب و قدرتمند از کدک های صوتی و تصویری مخصوص سیستم عامل ویندوز است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید یک فایل ویدیویی را با پلیرهای ویندوز پخش کنید اما این پلیر از پخش فایل مورد نظر شما عاجز باشد؟

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مگا کدک پک - K-Lite Mega Codec Pack

‌‎K-Lite Mega Codec Pack دانلود کی لایت مگا کدک پک ( کامل‌ترین نرم‌افزار پخش فایل‌های صوتی و تصویری ) به‌صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است . برنامه‌ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیر های ویندوزتان نصب می‌شود تا اکثر فرمت‌های تصویری را ویندوزتان پشتیبانی کند . این نرم‌افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارائه‌شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی سی سی پی    CCCP (Combined Community Codec Pack) 2015-10-18 Final

‌‎CCCP (Combined Community Codec Pack) 2015-10-18 Final دانلود سی سی سی پی ( مجموعه کدک ویدیویی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . فایلهایی هستند  که با نصب بر روی ویندوز با اجرا کردن نرم افزارهای پخش کننده ویدیویی به طور خودکار اجرا شده و فیلم مورد نظر را در محیط همان نرم افزار به نمایش می گذارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک     -    ADVANCED Codecs 6.3.5 for Windows 7/8/10

‌‎ADVANCED Codecs 6.3.5 for Windows 7/8/10 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زوم پلیر مکس Zoom Player MAX 12.5

‌‎Zoom Player MAX 12.5 زوم پلیر مکس ( نرم افزار پخش فایل های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی InMatrix به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای خواندن فیلم های CD و DVD است . این نرم افزار فیلم های موجود بروی دیسک سخت را با کیفیت بالا به نمایش می گذارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های مولتی مدیا  -   Real Alternative 2.0.2

‌‎Real Alternative 2.0.2 دانلود نرم افزار پخش فایل های مولتی مدیا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزاری کاربردی که به کمک آن میتوانید بدون آنکه RealPlayer را روی کامپیوترتان نصب کرده باشید بتوانید فرمتهای مخصوص این برنامه را با مدیا پلیرها پخش کنید . این نرم افزار یک ابزار کاربردی برای هر سیستم می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویری    -  QuickTime alternative

‌‎QuickTime alternative دانلود نرم افزار پخش فایلهای صوتی و تصویری را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی QuickTime Alternative به بازار ارایه شده است . نرم افزار قدرتمند QuickTime Alternative این امکان را به شما می دهد که فیلم های QuickTime (با فرمت .mov ) را پخش نمایید .

ادامه مطلب ...