logo
دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه BlindScanner Pro v3.22

‌‎ BlindScanner Pro v3.22 دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که داخل شبکه خود یک اسکنر داشته باشید و بخواهید آن را برای تمامی سیستم های موجود به اشتراک بگذارید این نرم افزار بسیار کاربردی نیاز شما را برطرف میکند. همچنین این نرم افزار قابلیت اسکن اتوماتیک تعداد زیادی از تصاویر را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه Network LookOut Net Monitor for Employees

‌‎Network LookOut Net Monitor for Employees دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این برنامه کنترلی که ویژه شبکه می باشد امکانی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید از راه دور از صفحه نمایش کاربران شبکه فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت کامپیوتر از راه دور Anyplace Control v6.1.0.0

‌‎Anyplace Control v6.1.0.0 دانلود نرم افزار مدیریت کامپیوتر از راه دور در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از نرم افزارهای کنترلی معروف و پر سرعت که در کنار برنامه هایی چون TeamViewer از برنامه های قدرتمند می باشد.این برنامه می تواند از راه دور به یک کامپیوتر متصل شده و پس از فعالیت روی آن، سیستم را خاموش یا ریست کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت ساپورت منیجر NetSupport Manager v12.50.0003

‌‎NetSupport Manager v12.50.0003 دانلود نرم افزار نت ساپورت منیجر ( نرم افزار کنترل و دسترسی به یک کامپیوتر از راه دور ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت NetSupport Ltd به بازار ارایه شده است.یک نرم افزار بسیار کاربردی و معروف برای مدیریت و دسترسی به سیستم های شبکه می باشد و با سیستم عامل های مختلف سازگار است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوپرمو Supremo Remote Desktop 3.3.0.864

‌‎Supremo Remote Desktop 3.3.0.864 دانلود نرم افزار سوپرمو ( نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار برای شما به اشتراک گذاشته شده است.برای دسترسی و کنترل به کامپیوترهای دیگر از راه دور و از طریق اینترنت راه ها و نرم افزارهای مختلفی وجود دارد.این برنامه بصورت پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آیکلاد کنترل پنل iCloud Control Panel v7.0.1.210

‌‎iCloud Control Panel v7.0.1.210 دانلود نرم افزار آیکلاد کنترل پنل پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی LO4D.com به بازار ارایه شده است. این نرم افزار قدرتمند برای استفتده از فضای ابری شرکت اپل می باشد که کاربران داده های شخصی و خانوادگی خود را باخیال راحت روی آن ذخیره نمایند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت ساپورت منیجر NetSupport Manager v12.50.0002

‌‎NetSupport Manager v12.50.0002 دانلود رایگان نت ساپورت منیجر ( نرم افزار دسترسی به یک کامپیوتر از راه دور و کنترل همه جانبه آن) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت NetSupport Ltd به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید با دانستن آی پی و یا نام آن رایانه در شبکه به آن رایانه متصل شوید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکچوآل اسپای Actual Spy v3.0

‌‎Actual Spy v3.0 دانلود اکچوآل اسپای ( نرم افزار مشاهده فعالیت کاربران ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Keylogger Actual Spy Software ساخته شده است . شما با این نرم افزار تمام فعالیت های جزئی کاربران را می توانید زیر نظر بگیرید . از جمله تمام کلید هایی که فشرده اند و ... .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار امی ادمین Ammyy Admin 3.6 Final

‌‎Ammyy Admin 3.6 Final دانلود امی ادمین(نرم افزار کنترل از راه دور سیستم) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است. برنامه امی ادمین برنامه ای بسیار قدرتمند و در عین حال ساده و کاربر پسندی می باشد که پس از فیلتر شدن تیم ویوور کاربران ایرانی می توانند از آن استفاده کنند .نسخه ی به رو ز شده این نرم افزار میباشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت ساپورت منیجر NetSupport Manager v11.0

‌‎NetSupport Manager v11.0 دانلود رایگان نت ساپورت منیجر ( نرم افزار دسترسی به یک کامپیوتر از راه دور و کنترل همه جانبه آن ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت NetSupport Ltd به بازار ارایه شده است .با استفاده از این نرم افزار می توانید با دانستن آی پی و یا نام آن رایانه در شبکه به آن رایانه متصل شوید.

ادامه مطلب ...