logo
دانلود نرم افزار فنسس Stardock Fences v3.0.9

‌‎Stardock Fences v3.0.9 دانلود نرم افزار فنسس ( نرم افزار مرتب سازی آیکن های دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استارداک فنسس محصولی از كمپانی Stardock Corporation نرم افزاری قدرتمند جهت سازماندهی و مرتب سازی آیکن های دسکتاپ میباشد و بهترین گزینه برای رهایی از دسکتاپ های شلوغ و بهم ریخته است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویو مایندر آلتیمیت VueMinder Ultimate v2017.04

‌‎VueMinder Ultimate v2017.04 دانلود ویو مایندر آلتیمیت ( نرم افزار تقویم حرفه ای برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VueSoft به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار کاربردی برای مدیریت کارهای روزمره می باشد . این نرم افزار قابلیت ساختن پنجره یادآوری و هشدارهای دسکتاپ و ... را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فنسس Stardock Fences v3.0.5

‌‎Stardock.Fences.v3.0.5 دانلود نرم افزار فنسس ( نرم افزار مرتب سازی آیکن های دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استارداک فنسس محصولی از كمپانی Stardock Corporation نرم افزاری قدرتمند جهت سازماندهی و مرتب سازی آیکن های دسکتاپ میباشد و بهترین گزینه برای رهایی از دسکتاپ های شلوغ و بهم ریخته است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش ساعت کشور های مختلف Tech-pro World Clock v2.0

‌‎Tech-pro World Clock v2.0 دانلود تک پرو ورلد کلاک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Tech-Pro Limited به بازار ارایه شده است.این نرم افزار بسیار جالب این توانایی را دارد تا تمام ساعت ها و تاریخ های سرتاسر جهان را به شما نمایش بدهد.این نرم افزار دارای حجم کم و رابط کاربری زیبا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرول نویگیتور ScrollNavigator v5.7.1

‌‎ScrollNavigator v5.7.1 دانلود اسکرول نویگیتور را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی DeskSoft به بازار ارایه شده است.این نرم افزار به شما کمک می کند تا اسناد خود را به صورت عمودی یا افقی حرکت دهید.این نرم افزار امکان حرکت بدون محدودیت اسکرول بار را به شما می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پلنت ورلد Plant World 3D Screensaver and Wallpaper v1.0 Build 1

‌‎Plant World 3D Screensaver and Wallpaper v1.0 Build 1 دانلود پلنت ورلد در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی 3planesoft به بازار ارایه شده است . این نرم افزار تصاویری از مناطق سرسبز کره ی زمین و پوشش گیاهی را نمایش می دهد که در کنار آب های آبی باشکوه قرار گرفته اند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مولتی تایمر Multi Timer Ultimate v5.44

‌‎Multi Timer Ultimate v5.44 دانلود مولتی تایمر در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Johannes Wallroth به بازار ارایه شده است.این نرم افزار یک تایمر بسیار قدرتمند برای استفاده سیستم عامل ویندوز است. شما با این نرم افزار می توانید چندین تایمر برای سیستم عامل خود با پیغام های مختلف بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ودر واچر  Weather Watcher Live v7.2.92

‌‎Weather Watcher Live v7.2.92-7mb ودر واچر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار قبل از سفر می توانید از وضعیت آب و هوای شهر مورد نظر خود مطلع شوید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گجت پک GadgetPack.23.0

‌‎GadgetPack 8 23.0 گجت پک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . کاربران سیستم عامل ویندوز 7 با ابزار گجت ویندوز آشنا هستنند . این کاربران با ارتقاع ویندوز خود دیگر این ابزار را مشاهده نمی کنند . با استفاده از این نرم افزار می توان این ابزار را به ویندوز اضافه کرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گوگل ارت پورتابل Google.Earth.Pro.7.1.8.3036.Portable

‌‎Google.Earth.Pro.7.1.8.3036.Portable گوگل ارت پورتابل پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یک برنامه بسیار کاربردی از شر کت Google برای مشاهده تصاویر ماهواره ای از زمین می باشد . با وارد کردن نام مکان مورد نظر تصاویر ماهواره ایی آن نقطه رو مشاهده کنید .

ادامه مطلب ...