logo
دانلود نرم افزار مواوی فوتو ادیتور Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0

‌‎Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0 دانلود مواوی فوتو ادیتور ( نرم افزار ویرایش عکس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو LogoSmartz Logo Maker v11.0.0

‌‎LogoSmartz Logo Maker دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارLogoSmartz Logor حاوی ده ها مدل پیش ساخته میباشد، فقط کافی است شما اسم مورد نظر خود را وارد کنید، لوگو شما آماده میشود علاوه بر طراحی لوگو برای کارهای شخصی میتوانید با طراحی لوگو برای دوستان و آشنایان خود کسب درآمد داشته باشید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.12.1

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.12.1 دانلود نرم افزار روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت PolyBoard Pro PP v6.04

‌‎PolyBoard Pro PP v6.04 دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.از این نرم افزار برای طراحی تعاملی انواع قفسه، کمد و کابینت استفاده میشود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و با پشتیبانی از چندین زبان و ویندوز های مختلف بهترین ابزار برای طراحی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس  Inpaint v7.2

‌‎Inpaint v7.2 دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی با آنالیز اطراف جسم مورد نظر و بررسی رنگ های آن پس از حذف جسم اقدام به بازسازی رنگ ها به جای جسم حذف شده می نماید.این برنامه دارای محیطی ساده و آسان بوده و با ویندوزهای مختلف نیز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0

‌‎Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0 اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ (نرم افزار ویرایش عکس و آلبوم دیجیتال) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از مشکلات در حین گرفتن عکس، به وجود آمدن یک سری پس زمینه های ناخواسته در تصویر است به طور مثال، رد شدن افراد و یا علامات و ... است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت، نمودار های سازمانی و نقشه های ذهنی MyDraw v2.1.0

‌‎MyDraw v2.1.0 دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت، نمودار های سازمانی و نقشه های ذهنی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. MyDraw ابزاری کاربردی و یک پکیچ الحاقی طراحی برای تولید انواع فلوچارت ها که به کاربران اجازه می دهد که به آسانی و بدون مشکلات طراحی در هر مدل، شکل و ساختاری چارت ها و نمودارهای خود را رسم کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مشاهده و تبدیل فرمت های تصویری XnView v2.44 Complete PLUS MP v0.89

‌‎XnView v2.44 Complete PLUS MP v0.89 x86x64 دانلود نرم افزار مشاهده و تبدیل فرمت های تصویری پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار توسط شرکت Pierre E Gougelet تولید و عرضه گردیده است XNVIEW دارای امکانات مختلفی چون تغییر سایز تصاویر، كنترل رنگ بندی و نور، تغییر تعداد رنگ های یك عكس را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود افزونه حذف نویز های فیلم REvisionFX DENoise for OFX v3.0.13

‌‎REvisionFX DENoise for OFX v3.0.13 دانلود افزونه حذف نویز های فیلم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.DE:Noise با بهره گیری از تکنولوژی های هوشمندانه تخمین حرکت قادر به برطرف کردن بخش زیادی از مشکلات فیلمبرداری شما می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود افزونه طراحی قالب برای سالیدورکس QuickForm v3.3.2 for SolidWorks

‌‎QuickForm v3.3.2 x64 for SolidWorks 2011-2018 دانلود افزونه طراحی قالب برای سالیدورکس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.۳DQuickForm پلاگینی برای نرم افزار سالیدورک جهت شبیه سازی و مهندسی معکوس فرایندهای شکل دهی و مدلهای طراحی شده در این نرم افزار است.

ادامه مطلب ...