logo
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.13.0

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.13.0 دانلود نرم افزار قدرتمند روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز FontAgent Pro v4.5.004

‌‎FontAgent Pro v4.5.004 نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای مدیریت ساده و کاربردی فونت ها در محیط ویندوز به کار می رود . نرم افزار FontAgent Pro توسط شرکت نرم افزاری Insider Software, Inc ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کم نتیکس سوئیت Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018

‌‎Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018 دانلود کم نتیکس سوئیت(مجموعه پلاگین های پرتابل طراحی و مدل سازی قطعات متحرک برای اتودسک و سالیدروکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Camnetics که تولید کننده نرم افزار های مدل سازی قطعات متحرک برای مهندسان و طراحان است این مجموعه Camnetics Suite را منتشر نموده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک Dlubal Shape Thin v8.13.01

‌‎Dlubal Shape Thin v8.13.01 دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی قطعات پلاستیکی و آنالیز مقاطع به کار می رود و توسط آن می توان به طراحی و آنلیزهای مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی Dlubal RX TIMBER v2.13.01

‌‎Dlubal RX TIMBER v2.13.01 دانلود نرم افزار تخصصی آنالیز سازه‌های چوبی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه های چوبی به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف چوبی در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه Dlubal RSTAB v8.13.01

‌‎Dlubal RSTAB v8.13.01 دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی و آنالیز سازه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز سازه ها به کار می رود و توسط آن می توان به مدلسازی سازه های مختلف در ابعاد مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise

‌‎Ashlar Vellum Xenon v9 Build 908 SP0 Enterprise دانلود نرم افزار مدلسازی سه بعدی قدرتمند و دقیق در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از شرکت کمپانی Ashlar Incorporated به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به وسیله آن به طراحی های سه بعدی در راستای انجام طراحی های صنعتی و غیره پرداخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter

‌‎PTC Creo v4.0 M05 x64 PLUS HelpCenter دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی قطعات صنعتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. از برجسته‌ترین مزایای این نرم افزار قابلیت ماشین‌کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشین‌های CNC می‌باشد که در کمال سادگی استفاده، امکان مانور ماشین‌کاری روی پیچیده‌ترین سطوح را دارا می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش عکس AMS Software PhotoWorks v4.0

‌‎AMS Software PhotoWorks v4.0 دانلود نرم افزار مدلسازی و تحلیل آماری انواع داده های عددی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند برای ترمیم عکس هایی که با انواع دوربین گرفته شده اند. با این نرم افزار می توانید عیوب این گونه عکس ها را برطرف نمایید این نرم افزار مناسب عکاسان و سایر افرادی که به نوعی با عکس سر و کار دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جیکسی پیکس ریپ استودیو JixiPix Rip Studio Pro v1.1.1

‌‎JixiPix Artista Impresso Pro v1.7.9 دانلود جیکسی پیکس ریپ استودیو ( نرم افزار ترکیب عکس ها و ساخت کلاژ ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی JixiPix Software, LLC به بازار ارایه شده است . از این نرم افزار برای تبدیل عکس به نقاشی هایی به نام کلاژ یا تکه تکه استفاده می شود.

ادامه مطلب ...