logo
دانلود نرم افزار رندرینگ آرنولد برای سینما فوردی Solid Angle Arnold for Cinema 4D v2.4.0.1

‌‎Solid Angle Arnold for Cinema 4D v2.4.0.1 سالید انگل آرنولد ( نرم افزار رندرینگ آرنولد برای سینما فوردی ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. نرم‌افزار Arnold for Cinema 4D موتور رندرینگِ آرنولد را به محیط Cinema 4D پیوند می‌دهد و امکان رندر کردن مدل‌های ساخته شده توسط نرم‌افزار Cinema 4D را برای شما فراهم می‌سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روم آرانجر Room Arranger v9.5.5.613

‌‎Room Arranger v9.5.5.613 x86x64 دانلود روم آرانجر ( نرم افزار طراحی چیدمان دکوراسیون ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار روم آرانجر کمپانی Jan Adamec به بازار ارایه کرده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به طراحی اتاق , آپارتمان و ... بپردازید و از طرح ها و ایده های مختلف دیدن فرمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تکسچر پکر CodeAndWeb TexturePacker Pro v4.8.0

‌‎CodeAndWeb TexturePacker Pro v4.8.0 دانلود نرم افزار نرم افزار تکسچر پکر (نرم افزار ساخت مجموعه تصاویر انیمیشنی و sprite sheet) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار مجموعه ای از تصاویر دنبال هم می باشد که هرکدام از آنها یک مرحله از انیمیشن را در خود جای داده است و از آنها می توان بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایجاد و رندر جلوه های نور در سینما چهار بعدی HDRI Studio Pack v2.148

‌‎HDRI Studio Pack v2.148 لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار اضافه کردن افکت HDR به طراحی های سه بعدی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. پلاگینی قدرتمند برای نور پردازی، افزودن افکت های نور، روشنایی و بازتاب های نور به صحنه ها و رندر آن ها در نرم افزار Cinema4D است. در این پلاگین بیش از 70 افکت مختلف برای سکانس ها و موارد دیگر وجود دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloTHERM PLUS FloTHERM PCB v12.1 x64

‌‎Mentor Graphics FloTHERM PLUS FloTHERM PCB v12.1 x64 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( مجموعه نرم افزارهای آنالیز حرارت و طراحی سیستم‌های خنک‌کننده برای مدارها و قطعات الکترونیکی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار از شرکت مشهور Mentor Graphics، مجموعه ای کامل برای طراحی سیستم‌های خنک‌کننده مدارها می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار منتور گرافیک فلو اف دی Mentor Graphics FloEFD Standalone plus For CATIA And Creo & NX And Solid Edge v17.3.4264

‌‎Mentor Graphics FloEFD Standalone plus For CATIA And Creo & NX And Solid Edge v17.3.4264 دانلود منتور گرافیک فلو اف دی ( مجموعه ای جهت آنالیز دینامیکی و شبیه سازی انتقال حرارت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. FloEFD به طراحان مهندسی کمک می کند زمان شبیه سازی را تا 65 تا 75 درصد نسبت به ابزار CFD سنتی کاهش دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.13.0

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.13.0 دانلود نرم افزار قدرتمند روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز FontAgent Pro v4.5.004

‌‎FontAgent Pro v4.5.004 نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای مدیریت ساده و کاربردی فونت ها در محیط ویندوز به کار می رود . نرم افزار FontAgent Pro توسط شرکت نرم افزاری Insider Software, Inc ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کم نتیکس سوئیت Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018

‌‎Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018 دانلود کم نتیکس سوئیت(مجموعه پلاگین های پرتابل طراحی و مدل سازی قطعات متحرک برای اتودسک و سالیدروکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Camnetics که تولید کننده نرم افزار های مدل سازی قطعات متحرک برای مهندسان و طراحان است این مجموعه Camnetics Suite را منتشر نموده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک Dlubal Shape Thin v8.13.01

‌‎Dlubal Shape Thin v8.13.01 دانلود نرم افزار آنالیز تنش و طراحی پلاستیک مقاطع نازک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای طراحی قطعات پلاستیکی و آنالیز مقاطع به کار می رود و توسط آن می توان به طراحی و آنلیزهای مختلف برای اهداف گوناگون پرداخت که توسط کمپانی Dlubal Software GmbH عرضه شده است.

ادامه مطلب ...