logo
دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس Autodesk HSMWorks Ultimate 2019 Build R1.42987 x64 for SolidWorks

‌‎Autodesk HSMWorks Ultimate دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.HSMWorks از مدل سالیدورکِ ابزارِ ماشین شما برای تشخیص برخورد بالقوه استفاده می کند و این امر امکان اصلاح و یا ایجاد مستقیمِ پیکربندی و تنظیمات جدید برای ماشین در سالیدورک را آسان تر می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646

‌‎Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646 دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با کمک این نرم افزار می توان تصاویر صاف با کیفیت و با وضوح بالا درست کرد. با این نرم افزار می توانید در میزان وضوح تصویر و پس زمینه آن تفاوت ایجاد کنید و نتیجه کار بسیار واضح تر و با جزئیات بیشتری خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار قدرتمند صفحه بندی برای صنعت چاپ  KodakPreps

‌‎KodakPreps دانلود نرم افزار قدرتمند صفحه بندی برای صنعت چاپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.رابط کاربری این برنامه بسیار کاربردی است و چینش منو ها به گونه ای است که کاربر به راحتی می تواند به آن ها دسترسی داشته باشد. این نرم افزار توانایی یکپارچه شدن با سایر نرم افزار های شرکت کداک را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی IdImager.Photo.Supreme

‌‎IdImager.Photo.Supreme دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.عکس های خود را برای انتشار بر روی وب سایت آماده کنید و یا از آن ها اسلایدشو بسازید. همچنین می توانید به راحتی به نرم افزار های محبوبی چون فتوشاپ، لایت روم و ... دسترسی مستقیم داشته باشید و به راحتی عکس های خود را ویرایش و مدیریت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تجزیه، تحلیل و بهینه سازی طرح های قطعات مکانیکی KISSsoft

‌‎KISSsoft دانلود نرم افزار تجزیه، تحلیل و بهینه سازی طرح های قطعات مکانیکی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار KISSsoft دارای طیف وسیعی از ماژول های محاسباتی مختلف است و با استفاده از آن می توان به تجزیه و تحلیل، محاسبه قدرت و مدیریت ارتباط بین قطعات ماشین آلات پرداخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی فوتو ادیتور Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0

‌‎Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0 دانلود مواوی فوتو ادیتور ( نرم افزار ویرایش عکس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو LogoSmartz Logo Maker v11.0.0

‌‎LogoSmartz Logo Maker دانلود نرم افزار طراحی و ساخت لوگو رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارLogoSmartz Logor حاوی ده ها مدل پیش ساخته میباشد، فقط کافی است شما اسم مورد نظر خود را وارد کنید، لوگو شما آماده میشود علاوه بر طراحی لوگو برای کارهای شخصی میتوانید با طراحی لوگو برای دوستان و آشنایان خود کسب درآمد داشته باشید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.12.1

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.12.1 دانلود نرم افزار روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت PolyBoard Pro PP v6.04

‌‎PolyBoard Pro PP v6.04 دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.از این نرم افزار برای طراحی تعاملی انواع قفسه، کمد و کابینت استفاده میشود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و با پشتیبانی از چندین زبان و ویندوز های مختلف بهترین ابزار برای طراحی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس  Inpaint v7.2

‌‎Inpaint v7.2 دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی با آنالیز اطراف جسم مورد نظر و بررسی رنگ های آن پس از حذف جسم اقدام به بازسازی رنگ ها به جای جسم حذف شده می نماید.این برنامه دارای محیطی ساده و آسان بوده و با ویندوزهای مختلف نیز سازگار است.

ادامه مطلب ...