logo
دانلود پلاگین اضافه کردن افکت موشن بلور RevisionFX ReelSmart Motion Blur for OFX v5.2.9

‌‎RevisionFX ReelSmart Motion Blur for OFX v5.2.9 دانلود پلاگین اضافه کردن افکت موشن بلور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.تکنیک موشن بلور را می توانید در سوژه های عکاسی خود پیاده کنید که این تکنیک با دوربین های کامپکت هم اجرا است.این پلاگین با نرم افزار هایی چون HitFilm, Natron, Vegas Pro, Catalyst Edit سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برین TheBrain v9.0.250.0

‌‎TheBrain v9.0.250.0 دانلود نرم افزار برین ( نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت TheBrain Technologies تولید شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید یک تصویر بسیار بزرگ از ایده های ذهنی خود بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر ViewCompanion Premium v11.02

‌‎ViewCompanion Premium v11.02 دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Software Companions ساخته شده است .این نرم افزار امکان مقایسه دو فایل PDF را به صورت صفحه به صفحه به شما می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی کارت های ویزیت زیبا و متنوع EximiousSoft Business Card Designer Pro v3.00

‌‎EximiousSoft Business Card Designer Pro دانلود نرم افزار طراحی کارت های ویزیت زیبا و متنوع در شبکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار حرفه ای کارت های ویزیت را با کیفیت بسیاز بالا برای شما چاپ می کند و به شما اجازه می دهد که طرح مورد نظر خود را بر روی برنامه پیاده سازی کنید و آنچه که می خواهید را طراحی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده Photomizer Scan v2.0.14.630

‌‎Photomizer Scan v2.0.14.630 دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار کاربردی ویرایش عکس که دارای محیط کاری ساده ای نیز می باشد می توانید اصلاحات و ویرایش های گوناگونی روی تصاویر اسکن شده خود انجام دهید.این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064

‌‎Newtek Lightwave 3D v2018.0.1 Build 3064 دانلود نرم افزار مدلسازی و ساخت انیمیشن پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار طراحی حرفه ای کاربردهای بسیاری دارد که ازجمله آن ها می توان به طراحی های گرافیکی برای وب سایت یا برای پرینت، طراحی صنعتی، معماری و همچنین تصویربرداری پزشکی اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.1.42094

‌‎Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.1.42094 دانلود فتوشاپ سی سی (دانلود فتوشاپ سی سی 2017) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی و کرک نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است . این روزها کمتر کسی پیدا می شود که نام این نرم افزار قدرتمند در زمینه ویرایش تصویر در از آماتور تا حرفه ای را نشنیده باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب افتر افکت Adobe After Effects CC 2018 v15.0.1.73

‌‎Adobe After Effects CC 2018 v15.0.1.73 دانلود رایگان ادوب افتر افکت ( نرم افزار افکت گذاری ویدیو ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه را با قطعیت می توان از بزرگترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای جلوه های ویژه دانست.که محصولی فوق العاده از شرکت Adobe می باشد.در این نسخه رابط کاربری تغییراتی کرده و جدیدتر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اشکال گرافیکی از انبوه کلمات Wordaizer+ v5.0 Build 140

‌‎Wordaizer+ v5.0 Build 140 دانلود نرم افزار ساخت اشکال گرافیکی از انبوه کلمات در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Wordaizer نرم افزار جالبی است که هر کسی می تواند با استفاده از آن تصاویر زیبایی از کلمات ایجاد کند. کار کردن با این نرم افزار بسیار مفرح و آسان است و راه حل بسیار جذابی برای نشان دادن متن است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت، مشاهده و ویرایش تصاویر ThumbsPlus Pro v10 SP2 Build 4013

‌‎ThumbsPlus Pro v10 SP2 دانلود نرم افزار مدیریت، مشاهده و ویرایش تصاویر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.ThumbsPlus یک پایگاه داده ی بسیار قابل تنظیم برای تصاویر و نیز یک ویرایشگر تصویر فوق العاده است، که می توانید با استفاده از آن به آسانی فایل های گرافیکی و چند رسانه ای خود را حفظ و نگهداری کرده و نیز به خوبی آن ها را ویرایش نمایید.

ادامه مطلب ...